A Dorogi Futókör Sportegyesület a TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00746 pályázati azonosító számú Civil Akciók a kultúráért, környezetért, közérzetért című program keretében szervezi meg  a családi futónapokat Dorogon két alkalommal.

Beszámoló a Dorogi Futókör Záró Családi Futónapról

2021. szeptember 14.

A Dorogi Futókör Sportegyesület 2021. szeptember 12-én megtartotta a Záró Családi Napját. Az eseménynek a dorogi Zöld Kör Futópálya és a szomszédságában található Sörkert közösségi tér adott otthont.

Az érdeklődőket ismét változatos programokkal vártuk. A regisztrációt követően a napot egy közös bemelegítéssel indítottuk, majd kicsik és nagyok egyaránt lefutották a 400 méteres távot a Zöld Körön – a jutalmuk egy fából készült egyedi emlékérem volt. Ezután egyidőben többfajta lehetőség volt különböző edzéseken részt venni – volt kezdőknek és haladóknak futóedzés, GymStick edzés, senior torna, mobilizációs tréning is. A foglalkozások között változatos frissítéssel vártuk a résztvevőket, majd délben meleg ebédet szolgáltunk fel.

A délután az előadás ideje volt – Sárdi Tamás osztotta meg velünk az Ultra Mount Blanc CC futóversenyén szerzett élményeit. Aki szerette volna megtudni a testzsírszázalékát és kíváncsi volt, hogy a táplálkozása megfelelő-e, az egész nap felkereshette a táplálkozási tanácsadót, aki egyénre szabott javaslatokkal várta az érdeklődőket.

A szülők, nagyszülők gondtalan és felhőtlen sportolását a Hétszínvirág Óvoda szakképzett óvónői segítették, ők vigyáztak ugyanis a kicsikre egész nap. Délután pedig még ők is meg lettek mozgatva, hiszen speciális gyermektornával vártuk őket.

A napot az ajándékok átadásával zártuk – minden résztvevő gazdagabb lett egy futóknak szóló ajándékcsomaggal.

További fotók ITT ÉRHETŐK EL.

Meghívó a TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00746 „Közösségépítés a futás erejével” Záró Családi Napjára

2021. augusztus 14.

A Dorogi Futókör Sportegyesület szeretettel meghívja Önt és családját a “Közösségépítés a futás erejével” című és TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00746 azonosítószámú projektjének Záró Családi Napjára.

Időpont: 2021. szeptember 12. vasárnap

Helyszín: Dorog, Otthon tér – Zöld Kör Futópálya, Sörkert

Regisztráció a Dorogi Futókör Záró Családi Napjára

2021. augusztus 13.

Kedves Futótársunk!

Szeretettel meghívunk téged és családodat a Dorogi Futókör Sportegyesület által szervezett Családi Napra.

Időpont: 2021. szeptember 12. vasárnap 10:00 – 15:00

Helyszín: Dorog, Otthon tér, Sörkert – Zöld Kör Futópálya

Programok:

9:45 Gyülekező

10:00 Ünnepélyes megnyitó

10:05 Közös futás, kocogás, séta a Zöld Kör Futópályán, minden teljesítő érmet kap

10:15 Személyreszabott, egyéni táplálkozási tanácsadás egész nap Cserni Ágotával

13:15 Élménybeszámoló Sárdi Tamással az Ultra Trail du Mont Blanc – UTMB-ról

14:00 Játékos családi sorverseny (gyerekek, szülők, nagyszülők részvételével)

– jó társaság.

Az eseményre érdemes a gyerekeket, unokákat is elhozni, hiszen a kicsikre a Hétszínvirág Óvodában szakképzett óvónők vigyáznak a rendezvény teljes ideje alatt!

Amit érdemes a táskába bepakolni:

– váltócipő,

– váltópóló,

– széldzseki,

– törölköző,

– tornaszőnyeg (ha van).

A program teljes ideje alatt betartjuk a járványügyi intézkedéseket!

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött és csak 50 főt tudunk fogadni. A helyek gyorsan telnek, így érdemes minél hamarabb lefoglalni a helyed.

Regisztrálni az alábbi felületen lehetséges:

Reméljük veletek is találkozunk!

A Dorogi Futókör csapata

Regisztráció

Meghívó a TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00746 „Közösségépítés a futás erejével” Futóedzések programjára

2021. július 14.

A Dorogi Futókör Sportegyesület szeretettel meghívja Önt és családját a “Közösségépítés a futás erejével” című és TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00746 azonosítószámú projektjének Futóedzések programjára

2020. szeptember 18.

A Dorogi Futókör Sportegyesület 2020. szeptember 13-án megtartotta a Nyitó Családi Napját, amelyre a koronavírus járvány miatt 50 fős létszámkorlátot vezetett be. Az eseménynek a dorogi Zöld Kör rekortánpálya és a szomszédságában található Sörkert közösségi tér adott otthont.

Az érdeklődőket változatos programokkal vártuk. A napot egy közös bemelegítéssel indítottuk, majd kicsik és nagyok egyaránt lefutottak egy kört a Zöld Körön – a jutalmuk egy emlékérem volt. Ezután lehetőség volt többfajta edzésen részt venni – volt kezdőknek és haladóknak futóedzés, városfutás és mobilizációs tréning is. A foglalkozások között változatos frissítéssel vártuk a résztvevőket, majd délben meleg ebédet szolgáltunk fel.

A délután az elmélet ideje volt – táplálkozási tanácsadó osztotta meg velünk az egészséges étrend kialakításának alapvető szabályait, majd személyes élménybeszámoló következett – egy életmódváltáson átesett futó osztotta meg velünk sikerének titkát. A napot az ajándékok átadásával zártuk – minden résztvevő gazdagabb lett egy futóknak szóló ajándékcsomaggal.