Sziasztok Futótársak!

2016. szeptember 24-25-én zajlott a hagyományos Hídfutás és Esztergom Félmaraton, amit a szomszédos Esztergomi Futóművek rendezett meg. Az esztergomi versenyeken mindig sok dorogi indul, hiszen a szervezés profi, a hangulat kiváló és persze csak 5 km-re van Dorogtól 🙂

A szombati Hídfutáson Kottesz Gabi, Martin Vali és Szegvári Joci képviselte a csapatot. Egy igazi örömfutás után mindenki célba ért.

Vasárnap 11-kor volt az Esztergom Félmaraton rajtja. Igazi futóidő várta az indulókat és a nekik drukkoló családtagokat, barátokat. 247 nevező állt rajthoz a 10,5 és 21,1 km-es távokon. Volt, aki egyedül, volt, aki párban vágott neki a teljesítésnek.

A Dorogi Futókört az alábbi tagok képviselték:

Federics Peti (21,1 km egyéniben) – 02:02:12, korcsoportja 3. helyén végzett élete első félmaratonján
Kottesz Gabi (10,5 km egyéniben), 01:04:43, 27. hely
Patkó Istvánné Magdi (10,5 km egyéniben) 01:08:42, 41. hely
Pittner Gabi (10,5 km egyéniben) 00:50:33, női abszolút 1. hely
Sárdiné Simonyi Niki – Sárdi Tomi (21,1 km párban) 01:39:44, férfi páros kategóriában 6. hely
Szegvári Joci – (Rozmann Róbert kollégájával 21,1 km párban) 01:49:28, férfi páros kategóriában 11. hely

Gratulálunk minden résztvevőnek, nagyon ügyesek voltatok! Büszkék vagyunk rátok!

Ha kíváncsi vagy, milyen volt a hangulat, nézd meg a Galériában az ide kapcsolódó képeket: http://dorogifutokor.hu/galeria/esztergom-felmaraton-2016-09-24-25/